Nasze wizualizacje

Wykonanie wizualizacji jest usługą gratisową dodawaną do zakupu płytek ceramicznych w naszym salonie – warunkiem jej wykonania jest wpłacenie kaucji zwrotnej.

Kaucja zwrotna wynosi 500 złotych i musi być wpłacona przed rozpoczęciem wizualizacji. Wyjątek stanowi zamówienie płytek w tym samym dniu co wykonanie wizualizacji. Warunkiem uzyskanie zwrotu kaucji jest zakupienie 100% płytek użytych w wizualizacji.

Na wizualizację jednej łazienki przeznaczone są dwie godziny zarezerwowane odpowiednio wcześniej przez klienta osobiście lub telefonicznie. Wizualizacja odbywa się przed dokonaniem zakupu płytek ceramicznych w obecności klienta.

Przed przystąpieniem do wizualizacji pomieszczenia Klient zobowiązany jest do dokonania pomiarów łazienki, a także do wybrania kolekcji płytek. (za błędy w zestawieniu ilości płytek wynikające z niedokładnych wymiarów pomieszczenia dostarczonych przez Państwa nasz salon nie odpowiada).

Wymiary: ogólny pomiar długości ścian, wysokość pomieszczenia, wymiary ewentualnych wnęk w ścianach (wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, jej odległość od narożnika ściany), wymiary okien i drzwi (odległość od podłogi do parapetu, wysokość okna, ewentualnie wysokość nadproża okiennego, odległość okna od narożnika ściany, wysokośc drzwi), naniesione odległości podejść instalacji, ewentualnie odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany, skosy sufitów (wysokośc ścianki kolankowej, długość skosu zrzutowana na podłogę, ewentualnie kąt połaci dachowej, wymiary okna połaciowego), wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy.